fbpx

Kariera

Aktualnie rekrutujemy

Dołącz do naszego zespołu

Grafik

Grafik

Koszalin, PL

OPIS STANOWISKA:

  • Tworzenie i przygotowanie materiałów reklamowych do druku DTP
  • Projektowanie stron internetowych
  • Tworzenie layoutów aplikacji mobilnych
  • Opracowanie projektów graficznych mailinów i newsletterów
  • Inne nietypowe zadania kreatywne
  • Współpraca z drukarniami
  • Współpraca z pracownikami działu merytorycznego

OCZEKUJEMY:

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign)
  • Znajomość zagadnień DTP (przygotowanie materiałów do druku)
  • Podstawowa znajomość HTML i CSS (mile widziana)
  • Posługiwanie się językiem angielskim
  • Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dbałość o szczegóły, kreatywność i twórcze podejście do pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wyczucie estetyki
  • Znajomość trendów w projektowaniu na potrzeby mediów

OCZEKUJEMY:

Web Designer

WYMAGANIA TECHNICZNE:

  • Dobra znajomość HTML, CSS, JS
  • Dobra znajomość jQuery
  • Znajomość programów graficznych pozwalająca na pracę z projektami graficznymi
  • Poparta praktyką wiedza na temat zagadnień związanych z Responsive Web Design (RWD)
  • Dobra znajomość PHP
  • Znajomość MySQL

MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ:

  • Facebook API
  • Google API
  • WordPress
  • Zagadnień związanych z urządzeniami mobilnymi
  • Podstawowa znajomość systemów Unix

POZOSTAŁE WYMAGANIA:

  • Znajomość jęz. angielskiego w stopniu wystarczającym do czytania dokumentacji technicznych w tym języku
  • Łatwość przyswajania wiedzy, dążenie do doskonalenia swoich umiejętności
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność za swoją pracę

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Uczestnictwo w realizowaniu ciekawych projektów
  • Różnorodność zadań
  • Profesjonalne narzędzia pracy
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia